Actueel weer Tuitjenhorn
Laatste update: 2026-04-28 om 14:41 uur
| Temperatuur | 17.0 °C |
| Neerslag | 0.4 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 16.6 km/u uit ONO |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1025.1 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 39.2 km/u om 12:37 u |
| Minimum temp. | 7.0 °C om 04:51 u |
| Maximum temp. | 17.3 °C om 13:55 u |
| Windchill | 16.2 °C |
| Hitte index | 17.0 °C |
| Dauwpunt | 6.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 49.0 % |
| Zonnestraling | 779.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 902.0 W/m2 om 12:26 u |
| UV index | 3.2 |
| Max. UV index | 3.5 om 13:52 u |
| Zon op | 06:14 u |
| Zon onder | 21:03 u |